یا لطیف


سلام.

این اوّلین دیدار بین خوانندگان وبلاگم است که پس از 6 سال کار وبلاگی ترتیب می‌دهم و نمی‌دانم چه شکلی خواهد شد.


کلیه دوستانی که در این وبلاگ نظرهای متفاوتی را ابراز کرده‎‌اند یا ممکن است گله‌هایی از دست هم داشته باشند، به پیشنهاد حیدر، فردا پنجشنبه ساعت 17 در پارک لاله حضور یابند.
از همه دوستان دعوت می‌شود در این دیدار حاضر شوند. من به رعایت وقت هم حسّاسم. دیدار از 17 تا 19 خواهد بود.
حضور همه‌ی خوانندگان وبلاگ مایه‌ی سرور است، لطفاً حضور خودتان را اعلام کنید. مخصوصاً «حیدر نظری»، «حمید کاظمی»، «ناشناس»، «سارا گوهری»، «مجتبی»، «ایمان صفرآبادی»، «سجاد نوروزی»، «mf»، «احسان»، «دوست»، «یک دوست»، «جمهوریت»، «فردین»، «ف.عربی»، «ابوالحسن»، «یک همشهری»، «محمّد»، «کمیل» و همه‎‌ی دوستانی که نام‌شان را فراموش کرده‌ام.

از دوستانی که می‌دانم وبلاگم را می‌خوانند، ولی نظری نمی‌گذارند هم می‌خواهم حضور یابند. مخصوصاً «آرش سالاری»، «مسعود گروسیان»، «جلیل قربانی» و «حمید حبیب الله».

موضوع: مطالب نوشته شده در وبلاگ.
سعی خواهم کرد در صورت حضور همه‌ی حضورِ دوستان، برنامه‌ریزی به درستی انجام شود و دیدار مفیدی داشته باشیم.
هر کدام از دوستان هم حداقل مبلغ 1000 تومان همراه داشته باشند، تا عصرانه‌ای هم ترتیب دهیم.
مکان دقیق قرار هم ساعت 17 پارک لاله قسمتِ تقاطع بلوار کشاورز و کارگر خواهد. ما بیشتر از 15 دقیق منتظر نمی‌مانیم و بعد در نقطه‌ای از پارک گفت‌وگو می‌کنیم.

ضمناً احتمالاً جلسه‌ی شعرخوانی هم خواهیم داشت و چند تن از دوستان شعرهای‌شان را خواهند خواند. و اگر جمع بطلبد، من هم قسمتی از رمانم را خواهم خواند. دوستان می‌توانند اگر داستان‌ها یا شعرهایی دارند بیاورند.

دوستان می‌توانند اعلام حضورشان را از طریق همین وب یا شماره‌ی 09192708919 به من اطّلاع دهند.

پس‌نوشت:
گیر ندهید، سرِ این مطلب، هنرخانه و کتاب‌خانه را به‌روز کرده‌ام.
توضیحات:
1. جلسه به هیچ وجه جلسه شعرخوانی نیست، بلکه یک جلسه تقریباً سیاسی مهم است. چون مطالب اخیر من همه سیاسی بوده. لذا دوستان مطمئن باشند، این جلسه جای بحث‌های جدّی است؛ نه یک محفل شاعرانه یا حتّی دوستانه. معلوم است که جلسه با رعایت کامل هنجارها و آداب خواهد بود. کسی که به اسم حاج پیام گذاشتی بیا. من اِبا دارم در این‌جا درباره‌ی حیدر حرف بزنم. ولی معاشرت با او نظر منفی هر کسی را درباره‌ی حیدر تغییر می‌دهد. راستی چقدر خوب است در فضای مجازی با نام واقعی‌مان حاضر شویم. یعنی میثم امیری.

2. در تلاشم یک نفر از سلسه روحانیّت هم حضور داشته باشد.